VÝVOJ APLIKÁCIÍ A INFORMAČNÝCH SYSTÉMOV

ZÁKAZKOVÝ VÝVOJ APLIKÁCIÍ A IS

Nevyhovujú vám bežne dostupné komerčné softvérové riešenia? Vyberte si riešenie presne šité na mieru vašej spoločnosti. KYBEROS poskytuje vývoj informačných systémov, konzultačnú činnosť aj dlhodobú podporu.

Analýza a vývoj

Od chvíle, keď sa rozhodnete pre unikátny informačný systém či aplikáciu od nás, začne sa dlhodobý proces vzájomnej spolupráce. V prvom rade spoločne urobíme výber vhodnej technológie a služieb, následne systém vytvoríme a implementujeme. Tým sa ale ešte nič nekončí...

NON STOP podpora

Búrka v systéme? Nenecháme ho stroskotať. KYBEROS vám na poskytne okamžitý servis v prípade akýchkoľvek porúch a nepredvídateľných výpadkov systémov. Nepretržitá pohotovostná služba je totiž jedným z hlavných dôvodov, prečo klienti volia práve naše systémy.

Aktualizácie

Vždy čerstvé informácie, aj to je jedno z pravidiel, na ktorom si zakladáme. Budeme vám prinášať pravidelné informácie o novinkách, a ak to bude potrebné a žiaduce, pripravíme vám aj aktualizácie nami vytvorených systémov a aplikácií.

Trafili sme klinec po hlavičke? Ak máte záujem o bližšie informácie ohľadom tvorby systému či aplikácie na mieru, neváhajte nás kontaktovať.